Местни организации

За контакти с местните организации и за възникнали въпроси, моля пишете на localor[email protected]

Пловдив

Пловдив

Веселина Александрова

Бургас

Председател: Мария Кирилова  ([email protected])
Изпълнителен съвет:
Христина Хаджиатанасова, Стамен Стамов, Виктория Дралчева, Венета Христова, Николай Николов, Димитър Найденов
Ковчежник:
Мари Степанян

Велико Търново

Председател: Калоян Янков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Владислав Иванов, Елена Димитрова, Любомир Марков, Цветомира Цанова
Ковчежник: Ивайло Вълчев

Стара Загора

Стара Загора

Магдалена Овчарова
Плевен

Плевен

Свилен Трифонов
Пазарджик

Пазарджик

Николай Янев
Дупница

Дупница

Иво Ников
Перник

Перник

Марин Георгиев
Враца

Враца

Марина Ташева

Добрич

Председател: Диляна Радоева  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Надежда Пампорова, Мариета Димитрова, Преслав Нейчев и Преслав Пейчев
Ковчежник: Йордан Алексиев

Русе

Русе

Ангел Гяуров
Нова Загора

Нова Загора

Кремена Петрова

Балчик

Председател: Владимир Лафазански
Изпълнителен съвет:  Ивелин Иванов, Николай Липовански, Димитър Анестев, Светослав Романов, Владимир Василев, Ивелина Стоянова
Ковчежник:  Владимир Лафазански

Банско

Председател: Захари Витанов
Изпълнителен съвет: Димитър Петлов, Димитър Минков
Ковчежник: Димитър Петлов

Благоевград

Председател: Асен Димитров
Изпълнителен съвет: Кирил Кочарков, Адриана Топурска, Кирил Атанасов, Кирил Стоянов
Ковчежник: Кирил Стоянов

Ботевград

Председател: Николай Диловски
Изпълнителен съвет: Михаела Михайлова
Ковчежник: Недка Цанова

Велинград

Председател:
Изпълнителен съвет: Тодорка Гугалова, Снежана Костова
Ковчежник: Георги Христозов

Видин

Председател: Димитър Димитров
Изпълнителен съвет: Емил Каменов
Ковчежник: Емил Каменов

Габрово

Председател: Иван Иванов
Изпълнителен съвет: Мирослав Андреев
Ковчежник: Григор Григоров

Генерал Тошево

Председател: Георги Стефанов
Изпълнителен съвет: Вангелия Пархова, Георги Пампоров, Никола Петров, Хиньо Хинев
Ковчежник: Дарина Пархова

Гоце Делчев

Председател: д-р Адем Зейнев
Изпълнителен съвет: Никола Тафров, Марин Татев,
Ковчежник: Никола Тафров

Димитровград

Председател: Иван Стойчев
Изпълнителен съвет:
Ковчежник: 

Казанлък

Председател: Методи Маринов
Изпълнителен съвет: Васил Божев, Димитър Ралев, Радост Димова, Николай Чолаков, Васил Чилов, Генчо Василев
Ковчежник: Пламена Йонкова

Карнобат

Председател: Катя Вълкова
Изпълнителен съвет: Жанета Димова, Ренета Танева
Ковчежник: М

Кърджали

Председател: Здравко Димитров
Изпълнителен съвет: Пламен Даракчиев, Митко Синабов
Ковчежник: Димо Каменов

Кюстендил

Председател: Румяна Сергиева-Димитрова
Изпълнителен съвет: Георги Георгиев, Светослав Георгиев
Ковчежник: Светослав Георгиев

Ловеч

Председател: Мирослав Йончев
Изпълнителен съвет: Лидия Съйкова, Иван Стоянов, Татяна Славчева
Ковчежник: Атанас Трифонов

Любимец

Председател: Венцислав Вангелов
Изпълнителен съвет: Георги Драгов
Ковчежник: Милена Власакова

Лясковец

Председател: Румен Карагеуров
Изпълнителен съвет:
Мария Петрова, Пламена Димитрова, Милко Млеченков
Ковчежник:
Милко Млеченков

 

Мизия

Председател: Цветомир Ненов
Изпълнителен съвет: Даниела Димитрова-Ненова, Румен Николов
Ковчежник: Снежана Петрова

Монтана

Председател: Виктор Василев
Изпълнителен съвет: Георги Георгиев, Димитър Божков
Ковчежник: Георги Георгиев

Несебър

Председател: Михаил Михов
Изпълнителен съвет: Христо Христов, Христо Георгиев, Пепа Георгиева, Иван Иванов
Ковчежник: Христо Георгиев

Панагюрище

Председател: Благовест Гоцев

Изпълнителен съвет: Димитър Даскалов, Григор Гърчев, Даниела Куртакова

Ковчежник: Даниела Куртакова

Петрич

Председател:
Изпълнителен съвет: Кирил Мезерлиев, Теди Николов
Ковчежник: Магдалена Тилева

Попово

Председател: Петя Златева
Изпълнителен съвет: Пламен Петков, Иван Василев, Георги Калев
Ковчежник: Таня Стоянова

Раднево

Председател: Светлана Атанасова
Изпълнителен съвет: Велина Кирилова, Мария Иванова
Ковчежник: Николай Стоилов

Разград

Председател: Огнян Обрешков
Изпълнителен съвет: Радомир Рашков, Светлана Симеонова, Шефкет Шефкет
Ковчежник: Шефкет Шефкет

Рибново

Председател: Ахмед Мустафа Емин
Изпълнителен съвет: Азим Мехмед Авдик, Шабан Ахмедов Киселов
Ковчежник: Фикрет Фикретов Исев

Силистра

Председател: Мирослав Минчев
Изпълнителен съвет: Златко Куртев, Теодор Симеонов, Деси Делева
Ковчежник: Мария Иванова

Сливен

Председател: Даниела Баджева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Даниела Баджева, Мария Захариева, Росен Петков
Ковчежник: Даниела Баджева

Харманли

Председател: Красимир Делчев
Изпълнителен съвет: Надежда Халваджиева
Ковчежник: Пепка Господинива

Хасково

Председател:
Изпълнителен съвет: Димитър Димитров, Янко Евтимов
Ковчежник: Димитър Димитров

Хисаря

Председател: Стефан Недевски
Изпълнителен съвет: Мартин Недев, Ангел Атанасов
Ковчежник: Мартин Недев

Царево

Председател: Николета Симон
Изпълнителен съвет: Димитър Чернев, Диляна Буковинова
Ковчежник: Димитър Чернев

Шумен

Председател: Светослав Кукуянов ([email protected])
Изпълнителен съвет: Пламен Петров, Филип Филипов, Тодор Луков
Ковчежник: Тодор Луков

Използваме бисквитки на нашия уебсайт, за да подобрим неговото представяне и вашето преживяване. Ако продължите, ще приемем, че сте съгласни с това. OK