За контакти с местните организации и за възникнали въпроси, моля пишете на [email protected]

Асеновград

ПредседателНиколай Кирков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Павлин Коцев, Юлия Прокопиева, Васил Канев, Валентина Филипова, Стефан Андреев, Стефан Лазаров
Ковчежник: Юлия Прокопиева

Благоевград

ПредседателРадостин Юруков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Валерия Йорданина, Никола Тафров
Ковчежник: Валерия Йорданина
Новини и инициативи

Бургас

Председател: Владимир Дуков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Анастасия Томова, Димитър Гайдов, Недялка Драгиева, Георги Гребенаров
Ковчежник: Соня Корадова
Новини и инициативи

Варна

Председател: Нелко Начев  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Николай Капитанов, Свилен Желев, Мартен Демирев, Владимир Скочев, Никола Захариев, Петър Стоянов
Ковчежник: Деян Стоянов
Новини и инициативи

Велико Търново

Председател: Сева Памукчиева  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Цветозар Цачев, Владислав Иванов
Ковчежник: Галин Харизанов
Новини и инициативи

Видин

Председател: Димитър Димитров
Изпълнителен съвет: Емил Каменов
Ковчежник: Емил Каменов

Враца

Председател: Пламен Чернокожев
Изпълнителен съвет: Марина Ташева, Мария Димитрова, Николай Николов, Николай Костов
Ковчежник: Петя Георгиева

Добрич

Председател: Надежда Пампорова  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Златина Желева, Мими Стайкова, Таня ЖелеваХристиан Йорданов
Ковчежник: Нели Маринова Енчева
Новини и инициативи

Дупница

Председател: Иво Ников ([email protected])
Изпълнителен съвет: Ангел Ставрев, Николай Василев
Ковчежник: Ангел Ставрев

Кърджали

Председател: Здравко Димитров
Изпълнителен съвет: Пламен Даракчиев, Митко Синабов
Ковчежник: Димо Каменов

Пазарджик

Председател: Николай Янев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Венцислав Трифонов и Иглика Иванова
Ковчежник: Методи Личков
Новини и инициативи

Перник

Председател: Марин Георгиев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Владимир Русев, Асен Асенов
Ковчежник: Александър Колев

Плевен

Председател: Свилен Трифонов
Изпълнителен съвет: Асен Върбанов, Велин Богданов, Росен Русанов, Ивалина Бенкова, Кирил Мучев
Ковчежник: Петър Жеков

Пловдив

Председател: Веселина Александрова  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Христо ХристевВеселка ХристамянСтефи Недевска , Донка Дойчева-Попова,
Борислав Матеев
Ковчежник: Снежанка Нешкова
Новини и инициативи

Рибново

Председател: Ахмед Мустафа Емин
Изпълнителен съвет: Азим Мехмед Авдик, Шабан Ахмедов Киселов
Ковчежник: Фикрет Фикретов Исев

Русе

ПредседателМладен Минков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Теменужка Козарева, Юри Георгиев, Георги Калев, Петър Пантев, Деян Герасимов, Магдалина Илиева
Ковчежник: Магдалина Илиева

Свищов

Председател: Венцислав Михайлов ([email protected])
Изпълнителен съвет: Константин ДинковЖеня ДимитроваДимитър СпасовРадослав Йорданов
Ковчежник: Бойка Анчева
Новини и инициативи

Силистра

Председател: Златко Куртев
Изпълнителен съвет: Мирослав Минчев, Илиян Илиев
Ковчежник: Албена Илиева

Сливен

Председател: Руслан Кънев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Даниела Баджева, Юрий Стоянов
Ковчежник: Даниела Баджева

Стара Загора

Председател: Магдалена Овчарова   ([email protected])
Изпълнителен съвет:  Искра Стайкова, Теньо Арабаджиев, Александър СандевЕвгени Лишев
Ковчежник: Теньо Арабаджиев
Новини и инициативи

Шумен

Председател: Ивайло Ганчев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Драгостин Драгостинов, Бисер Чилингиров, Светослав Кукуянов, Пламен Петров
Ковчежник: Фили Филипов

София

Район Витоша

ПредседателХристо Вълчанов  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Линда Христова, Васил Лазаров
Ковчежник: Георги Бояджиев

Район Връбница

Председател: Димитър Нинов ([email protected])
Изпълнителен съвет: Борис Вунчев, Христо Климентов
Ковчежник: Христо Климентов

Район Изгрев

Председател: Милен Петрински ([email protected])
Изпълнителен съвет: Николай Драганов, Диян Цветков, Орлин Аврамов, Георги Милев
Ковчежник: Георги Милев

Район Красно село

ПредседателМартин Димитров  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Росица Димитрова, Милен Димитров, Елка Божкова, Атанас Цанков, Делчо Камарски, Деян Разсадов
Ковчежник: Стоян Корефейн

Район Лозенец

ПредседателМартин Цветков  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Явор Драганов, Десислава Цокова, Ивайло Начев, Веселина Гайдарджиева
Ковчежник: Явор Серафимов

Район Люлин

Председател: Людмил Узунов ([email protected])
Изпълнителен съвет: Велин Юруков, Ирена Кюркчиева, Лъчезар Христов, Йордан Йорданов
Ковчежник: Боян Иванов

Район Младост

Председател: Венцислав Бенов ([email protected])
Изпълнителен съвет: Александър Топузов, Борислав Ганчев. Светозар Маджов, Недялка Касанова, Гергана Желева, Веселин Миленков
Ковчежник: Бойко Димитров

Район Оборище

ПредседателМихаил Паргов  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Явор Караиванов, Сирма Грозева, Боряна Шотекова
Ковчежник: Любомир Кирилов

Район Овча купел

Председател: Ангел Стефанов  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Георги Чичков, Деян Петков, Мария Петкова, Димитър Атанасов, Мартин Янев, Огнян Банков
Ковчежник: Огнян Банков

Район Подуяне

Председател: Деница Паскалева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Надя Бонева, Боян Васев
Ковчежник: Надя Стойкова

Район Сердика

Председател: Иван Лалев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Мирослав Цеков, Диян Иванов, Петър Ванчев, Николай Петков
Ковчежник: Николай Петков

Район Слатина

Председател: Денимир Котев ([email protected])
Изпълнителен съвет: Бончо Николов, Пламен Пенчев, Радостина Изова, Николай Павлов,
Ковчежник: Екатерина Милева

Район Средец

ПредседателДаниел Неделчев    ([email protected])
Изпълнителен съвет: Виктория Димитрова, Доротея Йорданова, Стоян Таблов, Любомир Костадинов
Ковчежник: Елена Панайотова

Район Студентски град

Председател: Валентин Вачков ([email protected])
Изпълнителен съвет: Явор Калудов, Кирил Мучев, Тодор Николов, Даниела Райчева
Ковчежник: Даниела Райчева

Район Триадица

ПредседателАндрей Анастасов   ([email protected])
Изпълнителен съвет: Елена Ганчева, Венцислав Топузов
Ковчежник: Ангел Нейчев

Район Възраждане

Председател: Надежда Бачева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Васил Вакарелийски, Николай Боюклиев
Ковчежник: Васил Вакарелийски

Район Панчарево

Председател: Миролюб Петрински  ([email protected])
Изпълнителен съвет: Емил Георгиев, Бисер Първулов
Ковчежник: Бисер Първулов

Район Надежда

Председател: Вяра Пейчева ([email protected])
Изпълнителен съвет: Десислава Николова, Борислав Божилов, Николай Янакиев
Ковчежник: Десислав Косев

Район Филиповци

Председател: Стефан Асенов
Изпълнителен съвет: Иван Асенов, Огнян Димитров
Ковчежник: Октай Бостанджиев